UA-43565845-1

+386 40 218 257

Ljubljana, Celovška cesta 25

Poraz mlajših deklic A v Litiji

Ekipa mlajših deklic A je včeraj odigrala tekmo 10. kroga državenga prvenstva. Z gostovanja v Litiji so se žal vrnile brez zmage.
Tekma je minila v izenačeni igri. Zmajčice so z minimalno prednostjo enega zadetka vodile po prvem polčasu in nato na začetku drugega dela povedla z dvemi zadetki prednosti. Nato pa je sledil velik padec in domače igralke so z delnim izzidom 6:0 obrnile rezultat in v 30. minuti povedle s 16:12. Zmajčice se sicer niso predale in v 48. minuti prišle na vsega zadetek zaostanka (18:17), a koraka naprej niso več naredile. Domače igralke so v zadnjih dveh minutah dosegle še dva zadetka in mirno pripeljale tekmo do konca.
Žal to ni bil ravno dan naših deklet, saj so odigrale pod svojimi zmožnostmi. Popravni izpit bodo imele zmajčice v soboto, ko v Tivoliju gostijo dosedaj še neporaženo moštvo Vrhnike.