UA-43565845-1

+386 40 218 257

Ljubljana, Celovška cesta 25

Mlade zmajčice z uspehom v novo leto…

Ekipe mlajših deklic A in B ter starejših deklic B so odigrale še zadnje tekme v letošnjem koledarskem letu in ga tekmovalno zaključile tako kot se spodobi… s tremi zmagami.

Starejše deklice so že v petek gostovale na Vrhniki in v izredno izenačenem srečanju uspele premagati domače moštvo. V prvem polčasu sta se ekipi izmenjevali v vodstvu a se nobena od ekip ni uspela odlepiti na več kot dva zadetka razlike. Domačinke so vodile z 11:9 in 13:11, a so jih uspele zmajčice uloviti in končati polčas z zadetkom prednosti, 13:14.
V drugem polčasu je bila slika na igrišču podobna kot v prvem. Rokometašice iz Vrhnike so uspele povesti zopet za dva zadetka, 19:17 vendar so jih naša dekleta zopet ujela in povedla z 20:22 ter v napeti končnici uspela zadržati prednost in zmagati z zadetkom prednosti.

Starejše deklice B
DRŠ VRHNIKA – RK OLIMPIJA  22:23 (13:14)

#zmajčice
Džambo Ka., Veber Marton T. , Džambo Kr. , Džambo L., Seliškar P. 6, Jarnovič L. 1,Vidmar L. 5 , Gazvoda M. 2, Dukarič E. , Šebenik E. , Erjavec N. ,  Jušić M. 6 (1), Babača H., Spasova B.

Sedemmetrovke: 3/1
Izključitve: 2 min.

Ekipi mlajših deklic A in B sta se danes v mestnem obračunu pomerili z ekipama Krima Mercatorja in Ljubljane. Mlajše deklice B so na prvi tekmi dneva brez kakršnihkoli težav odpravile igralke Ljubljane. V prvem polčasu so mestne tekmice uspele zmajčicam zabiti vsega en zadetek, medtem ko so jih naše deklice dosegle 10.  V drugem delu so se igralke Ljubljane uspele približati na 5 zadetkov razlike, kar je bila najmanjša prednost zmajčic, ki so jo do konca tekme le še poviševale do končnih 21:9.

Mlajše deklice A so nadaljevale tam kjer so končale njihove mlajše klubske kolegice. Podobno kot v prvi tekmi Ljubljana tudi mlade rokometašice Krima niso bile kos razigranim zmajčicam, ki so iz minute v minuto povečevale svojo prednost, ki je ob zadnjem pisku sodnikov znašala velikih 13 zadetkov prednosti.