UA-43565845-1

+386 40 218 257

Ljubljana, Celovška cesta 25

Dan potem ali čustvena nedelja v Hali Tivoli

V nedeljo so tri ekipe Zmajčic stopile na igrišče Hale Tivoli. Prve so na igrišče stopile kadetinje, nasproti so jim stale igralke ŽURD Kopra. V napeti tekmi, polni emocij tako na igrišču, na klopi, kot na tribunah, so Zmajčice prikazale odlično igro, polno borbenosti in srčnosti. Žal se na koncu ni izšlo za zmago, doživele so tesen poraz v zadnji minuti. Tokrat Zmajčicam vzroke za poraz ni potrebno iskati pri sebi, na igrišču so pokazale karakter in se borile tako, kot se bori za barve Olimpije. Takšen poraz boli, vendar glave gor. Če narediš vse, kar lahko za zmago, potem si nimaš kaj očitati.

V drugi tekmi so nastopile starejše deklice A prav tako proti vrstnicam iz ŽURD Kopra. V umirjeni tekmi, v kateri so v prvem polčasu dopustile gostjam doseči vsega štiri zadetke, nato pa v drugem popustile, so brez težav premagale nasprotnice in vnesle nekaj miru v dvorano.

Zadnje so na igrišče stopile mladinke proti ekipi ŽRK Krka iz Novega mesta. Na začetku tekme so pokazale željo po zmagi. Nekaj lepih obramb vratarke, in dva gola v drugi minuti je kazalo na spodbuden začetek. Igralke Krke so nato dosegle 4 gole zapored in v 11. minuti vodile s 4:2. V nadaljevanju je bilo na naši klopi precej težav s poškodbami, kar je olajšalo delo nasprotnicam. Igralke Krke so v nadaljevanju prednost še povečale in suvereno prišle do zmage.

Čestitke vsem zmajčicam za borbeno igro, navijačem pa za bučno spodbujanje.